FLIR Cx5 – Exproof Termal Kamera

 

Teknik Doküman

 

Ürün Açıklaması:

FLIR Cx5, birçok patlayıcı ortamda kullanım için sertifikalandırılmıştır..
T-Sınıfı anketleri hızlı ve kolay hale getirirken gaz, buhar ve toz nedeniyle sıcak çalışma izni alma ihtiyacını ortadan kaldırır.
FLIR MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging) ve Tek dokunuşla Seviye/Kademe ile Cx5, tesis performansını artırmak için potansiyel sorunları hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olur.
3,5 inç dokunmatik ekran arayüzünün kullanımı kolaydır ve 160 × 120 termal çözünürlük size yakındaki hedeflerin doğru sıcaklık ölçümünü sağlar. FLIR Ignite™ Bulut hizmeti doğrudan veri aktarımı, depolama ve yedekleme sağlar.
Böylece görüntüler her zaman kullanılabilir ve tüm cihazlarınızda güvenli bir şekilde saklanır.
Araç kutunuzdaki FLIR Cx5 ile, üretim tesisinizin etrafındaki mekanik ve elektrikli ekipmanları araştırmaya her zaman hazır olacaksınız.

PATLAYICI ORTAMLARDA GÜVENLE DENETİM YAPIN
FLIR MSX, 160 × 120 gerçek termal görüntüleme ve 1 Dokunuş Seviyesi/Yayını kullanarak olası sorunları güvenli bir mesafeden araştırın.

SAĞLAM, GÜVENİLİR VE SERTİFİKALI
Cx5; gaz, buhar ve toz nedeniyle tehlikeli bölgelerde sıcak çalışma izinlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve kısıtlı nefes alma ve toza karşı koruma standartlarına uygundur.

VERİLERİ ANINDA YÜKLEYİN VE PAYLAŞIN
Verileri, görüntüleri ve dosyaları kablosuz olarak FLIR Ignite™ Bulut’una yükleyin ve paylaşın. En güçlü termografi analizi ve rapor oluşturma için kamerayı FLIR Thermal Studio yazılımıyla senkronize edin.