FLIR Si124-LD – Basınçlı Hava Kaçak Tespiti için Endüstriyel Akustik Görüntüleme Kamerası

 

Teknik Doküman

 

Endüstriyel Akustik Görüntüleme Kamerası Nedir?

Ürün Açıklaması:

FLIR Si124-LD akustik görüntüleme kamerası, basınçlı hava sistemlerindeki basınçlı sızıntıları geleneksel yöntemlere göre 10 kata kadar daha hızlı tespit etmenize yardımcı olabilir. 124 mikrofonla oluşturulan bu hafif, tek elle kullanılan çözüm, gürültülü endüstriyel ortamlarda bile ultrasonik bilgileri görsel olarak görüntüleyen hassas bir akustik görüntü üretir. Akustik görüntü, gerçek zamanlı olarak dijital kamera görüntüsünün üzerine aktarılarak sesin kaynağını doğru bir şekilde belirlemenize olanak tanır. Si124-LD, çevrimdışı düzenleme, analiz ve gelişmiş rapor oluşturma için akustik görüntüleri FLIR Thermal Studio paketine aktarmanıza olanak tanıyan bir eklentiye sahiptir. Saha analizi ve raporlama aynı zamanda FLIR Acoustic Camera Viewer bulut hizmeti kullanılarak da yapılabilir. FLIR Si124-LD, düzenli bir bakım rutini sayesinde tesislerin elektrik faturalarından tasarruf etmesine ve yeni kompresör kurulum masraflarını geciktirmesine yardımcı olabilir.

Kablosuz pil seçeneği içeren ek modellerde mevcuttur: Elektrik tesisatı uygulamaları için Si124-PD veya hem elektrik tesisatı hem de sızıntı tespit uygulamaları için Si124 ürünlerine bakabilirsiniz.

Basınçlı Hava Sızıntılarını Kolayca Tespit Edin!

SORUNLARI DAHA HIZLI BULUN
Ses görüntülemeyle, geleneksel yöntemlere kıyasla basınçlı hava sızıntılarını 10 kata kadar daha hızlı tespit edin.

MALİYETLERİ AZALTIN, GÜVENİLİRLİĞİ ARTIRIN
Pnömatik ekipmana uygun hava basıncı sağlayarak aşırı kullanım maliyetlerini, ekipman arızalarını ve arıza sürelerini en aza indirin.

KOLAYCA DENETLEYİN
Tek elle çalıştırabileceğiniz bu hafif, akıllı araçla sızıntının ciddiyetini gerçek zamanlı olarak sınıflandırın.