Flir VP52 – Gerilim Dedektörü

Bu ürün üretimden kaldırılmıştır. Yerine Flir VP42 önerilmektedir.

 

 

 

Ürün Açıklaması:

FLIR VP52, uyarıların kombinasyonu olan dokunmatik titreşim ve kırmızı LED alarmları, güçlü bir LED el feneri ve çok yönlü gerilim hassasiyetleri içeren sağlam, CAT IV dereceli Temassız Gerilim Dedektörüdür.

Modern inşaat yöntemlerini kullanarak kurulmuş olan en son bozulmayan çıkışlarda ve elektrik sistemlerinde voltajları güvenilir bir şekilde tespit etmek için FLIR VP50’yi tasarladık.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Uzun ürün ömrü ve 3m (9,8 ‘) düşüş testi için tasarlanmış olan VP52, yıllar boyunca sizi sürecektir.

GELIŞMIŞ ALGILAMA

VP52, en son emniyet çıkışlarında, büyük sanayi tesislerindeki elektrik sistemlerinde, konutlarda düşük voltajlı tesislerde ve engellerin arkasında bulunan sistemlerde voltajı güvenilir şekilde algılayabilir. Düşük profilli prob ucu, sensörü elektrik kaynaklarına yaklaştırır.

AKILLI TASARIM

Düşme şansını azaltmak için üretilen VP52, çift kayışlı kaymaz tutma yeri olan bir anti-roll kutusu içerir. Titreşim ve Çok renkli LED ışık alarmları voltaj göstergesi için yanıp söner. Arkada parlak bir LED el feneri ve algılama için ucu üzerinde uygun bir ışık var.

Gelişmiş Algılama

Sensörü elektrik kaynaklarına daha yakın hale getiren düşük profilli bir sonda ucu ve en son güvenlik çıkışlarındaki gerilimi algılamaya yardımcı olmak için gelişmiş hassasiyet kullanır.

Işıklar

Yoğun (60 lümenli) LED ışık kaynağı, loş ışıklı lleri aydınlatıyor; prob ucundaki ikili LED kolaylık ışığı muayene hedeflerini aydınlatıyor.

Alarmlar

Çok renkli yanıp sönen LED’ler ve titreşim alarmları, gürültülü ortamlarda voltaj varlığını (1000 V’a kadar) kaçırmamayı güçleştirir.

Yüksek / Düşük Duyarlılık

Büyük sanayi tesislerinde, konutlarda düşük gerilim tesisatlarında ve engellerin arkasında bulunan (yüksek hassasiyet modunu kullanarak) sistemlerdeki elektrik sistemlerinde gerilimi algılayın.

Akıllı Tasarım

Anti-roll kutu tasarımı ve ekstrüzyonlu kavrama, damla olasılığını azaltır ve gecikmeli başlatma, otomatik kapanma ve düşük pil göstergesi gibi özelliklerin pil ömrünü uzatır.

Sağlam ve Dayanıklı

Sağlam pil kapısı ve cep klipsi tasarımı uzun ürün ömrü döngüsü için tasarlanmış ve alçak profilli algılama ucu ortak bir zayıf noktayı destekliyor.

Teknik Özellikler:

Gerilim aralıkları 190 ila 1000 V
Algılama Mesafesi 0 ila 5 cm (2 inç)
Kategori Derecelendirmesi CAT IV-1000 V
Frekans aralığı 45-65 Hz
Dahili İş Işığı Meşalesi Evet
Titreşimli endikasyon Evet
Açma / kapama düğmesi Evet
Sertifikalar UL, CE
Garanti Sınırlı Ömür Boyu