JY6601 Trafo Yağı İzolasyon Test Cihazı

 

 

 

Ürün Açıklaması:

JY6601 trafo yağı izolasyon test cihazı, test sırasında test kazalarını önlemek için tasarlanmış tamamen yeni elektromanyetik uyumluluk konseptini (EMC) benimsemiştir ve aynı zamanda yüksek manyetik alanda da iyi çalışabilmektedir. JY6601 trafo yağı test cihazı , arıza enerjisini çok düşük bir seviyede tutacak, test sırasında yağ numunesine kirlenmeyi önleyecek ve test sonucunun doğru ve güvenilir olduğundan emin olacak ileri teknoloji arıza kontrol teknolojisi kullanır .

  •  Asla çökmez: JY6601, test sürecinde test cihazının çökmesini önlemek için elektromanyetizma uyumluluğunu (EMC) benimser . Cihaz, yüksek yoğunluklu elektromanyetik ortamda iyi bir şekilde çalışabilir.
  •  Yüksek hassasiyet: JY6601, test işlemi sırasında yağ numunesi kirliliğini önleyen ve test sonuçlarını güvenilir ve doğru hale getiren arıza tahliye enerjisini en aza indirgemek için tamamen yeni bir arıza gerilimi kontrol teknolojisi kullanır .
  • Yeni tip yağ haznesi : JY6601 yağ haznesi, test sırasında kırılgan ve sızıntı sorununu önlemek için yüksek mukavemet ve uzun ömürlü yeni malzemelerden yapılır.
  • Komple koruma sistemi:JY6601, operatörün ve test cihazının kaza sırasında güvenliğini sağlayacak çeşitli koruma cihazlarına sahiptir.

 

Çıkış gerilimi 0 ° 80kV / 100kV
Minimum çözünürlük 0,1 kV
Doğruluk % 2 0.2kV ± oku ×
Gerilim artış hızı 1.0 / 2.0 / 3.0kV / sn
Arıza ayrılma süresi ≤1ms
Deney aralıkları 1 to 6
Yağ haznesinin hacmi 400 ml: 200 ml
Kutuplar arasındaki mesafe 2.5 mm (Elektrot aralığı ayarlanabilir)
Operasyonda sıcaklık 0 ~ 40 ℃