JYW6600 Trafo Kaybı ve Kapasite Test Cihazı

 

 

 

Ürün Açıklaması:

Temel elektrik ücretinden kaçan ve özel olarak kapasiteyi artıran kötü elektrik kullanıcıları için tasarlanan yeni cihaz. Özellikle trafo kapasitesini ve karakteristik parametrelerini ölçmek için kullanılan yüksek hassasiyete sahip bir cihazdır.

  • Ek güç kaynağı olmadan sahada birçok dağıtım transformatörü ve trafo merkezi güç transformatörünü ölçebilir. Algılaması daha kolay ve hızlıdır.
  • Patentli büyük akım ve kısa devre tasarımı, kısa alçak gerilim terminalleri ve şantiyede alüminyum veri yolu için çok uygundur. İşlem güvenli ve basittir.
  • Harici güç kaynağı, voltaj regülatörü, voltaj artışı, akım artışı ve diğer donanımlarla birlikte, yüksüz akım, yüksüz kayıp, empedans voltajı, yük kaybı vb. gibi transformatör özelliklerinin verileri ölçülebilir.
  • Tüm test sonuçları otomatik olarak düzeltilir.Sadece giriş parametreleri (sıcaklık, yüksüz düzeltme katsayısı, vb.), Cihaz otomatik olarak şu şekilde ayarlayabilir: dalga biçimi bozulma düzeltmesi, sıcaklık düzeltmesi, derecelendirilmemiş voltaj düzeltmesi, derecelendirilmemiş akım düzeltmesi.
  • Trafo karakteristik ölçümünde, maksimum voltaj aralığı 750 V’a ulaşabilir, akım 100 A’ya ulaşabilir ve iç kısımda koruyucu bir devre bulunur.Ölçüm yaparken, aralık pozisyonunu değiştirmeden ölçüm doğruluğu garanti edilebilir ve pozisyonunun yanlış seçilmesi nedeniyle cihazın yanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
  • Trafo özellikleri ölçüldüğünde, voltaj ve akım aralığı çok esnek ve kolay bir şekilde genişletilebilir.Cihazın ölçüm aralığını büyük ölçüde genişleten sadece harici gerilim trafosu ve akım trafosu ile bağlanması gerekir.
  • 5.7 inç büyük ekran, yüksek parlaklık renkli LCD ekran, tüm İngilizce menü, insan makine arayüzü, geniş sıcaklık, parlaklık ayarlı LCD ekran kullanarak farklı sıcaklığa uyum sağlayabilir.
  • Bilgisayarlar arasında veri yükleme ve analizini kolaylaştırmak için standart USB iletişim ara birimi (birçok üretici firmanın ürünü de 232 seri arayüz kullanır).
  • Test sonuçlarında yük kaybı ve yük kaybı olmadığına göre, üç fazlı yağa daldırılmış dağıtım trafosunun ve trafo trafosunun performans seviyesi otomatik olarak tahmin edilebilir, sahadaki personel için referans olarak kullanılabilir.
Dahili güç çıkış aralığı Voltaj: 0 ~ 10 V
Akım: 0 ~ 10A
Karakteristik ölçüm gücü giriş aralığı Voltaj: 0 ~ 750V
Akım: 0 ~ 100A
Gerilim ve akımın doğru ölçümü ± % 0.2
Gücün ölçüm doğruluğu ± % 0,5 (cos Φ > 0,1), ± % 1,0 (0,02)<cos< span=”” style=”box-sizing: border-box;”>Φ≤0.1)</cos<>
Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~40 ℃
Şarj cihazı güç kaynağı Şebeke gücü AC 160V ~ 265V
Yalıtım derecesi (1) Gerilim ve akım girişinin izolasyon direnci ≥ 100M Ω
(2) güç girişi noktası için harf dayanma gücü frekansı 2 kV ( etkin değer ) için 1 dakika.
Hacim L 320 mm x W 250 mm x H 120 mm
Net ağırlık

2,5 kg