Kurth Elektronik – KE905 Uzak Ünite

 

Teknik Doküman

 

Genel Bakış

KE905 Uzaktan Birim bakır abone hatlarında tek kişilik test ve sorun giderme için mükemmel yardımcısıdır. KE905 Uzak Ünite, KECT Bakır Arayüzünün kontrolü altında kabloları açabilir, kısa devre yapabilir, anahtar veya topraklama yapabilir.

Genel Bakış

KE905, mod seçilebilir anahtarlama, köprü ekleme, hattın uzak ucunda bir ölçüm cihazı döndürme, başka bir santral aracılığıyla bağlanma, ikinci bir giriş hattını açmaya olanak tanır. ISDN, ADSL2 + ve VDSL2 olarak gerçek İletişim Hizmetleri için geliştirilen cihaz, uzak uçta 31 MHz boyunca ölçümler üzerinde küçük bir etkiye sahiptir. Döngüdeki diğer hizmetleri etkilemeden 20 km mesafeye kadar Uzaktan Kumandalı anahtarlama işlevleri mümkündür.

Uzak Ünite KE905’i çoklayıcıya veya ara dağıtım çerçevesine bağladıktan sonra, bir veya iki erişim hattına bir ton gönderilebilir. Erişim hattı 1 için seçilebilir iki farklı ton vardır. Hattın sonu bilindiği için ton gerekmiyorsa, servis müşteriye verilebilir. Bu, hizmetini olabildiğince uzun süre kullanmasını sağlar.

Uzaktan sinyaller, statikliği önlemek için değiştirilmiş DTMF-Sinyalleri’dir. Anahtarlama işlevini başarıyla tamamlayan KECT bir onay gösterir.

Çapraz konuşma, denge, spektrum analizi vb. Gibi aktif testler için döngü temizlenebilir veya uzak uçtaki başka bir ölçüm cihazına geçirilebilir. Ölçüm cihazına rağmen, bağlı başka bir Telefon / xDSL Portu da olabilir. Bu ikinci yerel döngü bir veya başka bir erişim hattına çevrilebilir, böylece paraziti ölçmek mümkündür.

KE905 ile hiçbir yardım gerekmez ve sürüş maliyetleri azalır.

KE905 Uzak Ünite
Konut Ağır hizmet tipi ABS plastik hava koşullarına dayanıklı tasarım
Sabit vidalarla donatılmış pil kapağı
Timsahdan TF’ye kablolar için 4 test kablosu yuvası
Kısa çalıştırma talimatları ile dayanıklı Mylar ön folyo
Test kabloları 31 MHz’e kadar test için 2 özel test kablosu
Ekleme kaybı: 0 ila 30 MHz <0,5 dB
Karışma: -78 ila -56 dB
Güç kaynağı 9 V Alkalin pil, tipik ömür 200 saat
Aşırı gerilim koruması 160 V AC / DC’ye kadar
Boyutlar 160 x 95 x 35 mm
Ağırlık Batarya ile 290 g